ANA SAYFA     İLETİŞİM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Genel Yürütme Kurulu Toplantısı
Paylaş 


Türk Psikologlar Derneği 2018-2020 Dönemi III. Genel Yürütme Kurulu toplantısı, 17 Mart 2019 tarihinde Antalya Şubemizin ev sahipliğinde Antalya'da düzenlendi.

Tüm şubelerimizin temsil edildiği toplantıda derneğimizin disiplin ve etik süreçleri, meslek kanunu çalışmalarımız, ruh sağlığı kanun teklifindeki tutumumuz, eğitim ve yayıncılık faaliyetlerimizdeki hedeflerimiz ile geliştirdiğimiz test ve envanterlerin yaygınlaştırılması hakkındaki planlamalar görüşüldü.

Meslek kanunu önerilerimizin usul yönünden güncelleştirildiği çalışmaların yaz dönemine kadar sonuçlandırılarak esas hakkındaki güncel görüşlere açılması hedeflenirken Türk Psikologlar Derneği Yayınları tarafından yayımlanan eserlerimizin yurt geneline yaygınlaştırılması için yapılan anlaşmalara ilişkin hususlar paylaşıldı. Öte yandan güncelliğini yitiren test ve ölçüm araçlarının yerine güncel araçların kullanılması, kamu hizmetlerinde bu araçların yaygınlaştırılarak yalnızca yetkin meslek mensupları tarafından uygulanabilmesi için başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere muhtelif kurumlar nezdinde başlatılan girişimler ele alındı.Eklenme tarihi : 18.03.2019
Fotoğraflar
 
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
 
Şifre
 
Beni Hatırla
 
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
Kitaplarımız
 
 
Bağlantılar
Türk Psikoloji Dergisi
 
Türk Psikoloji Yazıları
 
Türk Psikoloji Bülteni
Türk Psikologlar Derneği © 2012. All rights reserved.
powered by sinaps iletisim