TİFALDİ Uygulama Eğitimi
Kodu: #213

Eğitmen: Prof. Dr. Ayşe Gül GÜVEN

Şube: GENEL MERKEZ

Adres: 100. Yıl Mah. Fethiye Sk. Sefa Apt. 5/1 Çankaya/Ankara

4.000 TL
Bu eğitim 11/02/2023 tarihine başlayacaktır.

yesONLİNE ÖDEMEMİZ BULUNMAMAKTADIR. LÜTFEN ÖDEME VE KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN İLAN
METNİNDE YER ALAN MAİL ADRESİ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 

 

TİFALDİ Türkçe İfade Edici ve Alıcı Dil Kelime Testi Uygulama Eğitimi

 

Eğitimci: Prof. Dr. Ayşe Gül Güven 

 

İçeriği: Basımı 2010 yılında yapılan, geçerli, güvenilir ve özgün bir test olan TİFALDİ Testinin Alıcı Dil Kelime Alt Testi ve İfade Edici Dil Kelime Alt Testinin uygulanmasını öğretmektir. Kurs 1 tam gün teorik ve uygulama eğitimini içermektedir.

 

Kursun Hedefleri: Testin kullanım kurallarını -yönerge, ham puan toplamını bulmak ve standart puan ve yaş eşdeğer düzeyinin nasıl bulunduğunu- öğrenmek. Her iki alt testi hatasız olarak uygulama becerisini kazanmak.

 

Hedeflenen Katılımcılar ve Ön Koşullar: TİFALDİ Alıcı ve İfade Edici Dil Kelime Alt Testleri uygulayıcı eğitimine psikolog (son sınıf öğrencileri dahil), odyolog (son sınıf öğrencileri dahil), rehberlik ve psikolojik danışmanlık lisans programı mezunları, dil ve konuşma terapistleri (son sınıf öğrencileri dahil), odyoloji ve konuşma bozuklukları uzmanları, özel eğitim uzmanları, çocuk gelişimi uzmanları ve çocukla çalışan ölçme ve değerlendirmeyle ilgilenen uzmanlar katılabilir. 

 

Süre: 10 Saat

Tarihi: 11 Şubat 2023 Cumartesi

Saat: 09.00-19.00

Kontenjan: 10 ya da12 kişi [uygulanmayı katılımcılar eşler halinde yapacağı için çift sayıda katılım gereklidir]

Verilecek Belge:  Sertifika

 

Yeri: Türk Psikologlar Derneği Genel Merkez, Ankara

Adres: 100. Yıl Mah. Fethiye Sk. Sefa Apt. 5/1 Çankaya/Ankara

Tel: 0553 197 60 26

E-Posta: idari.asistan@psikolog.org.tr

 

Ücret:

Dernek üyesi Psikologlar için KDV dahil = 3500 TL (Eğitim ücreti: 2000 TL + TİFALDİ test çantası ücreti: 1500 TL)

Psikolog olmayan katılımcılar için KDV dahil  = 5500 TL (Eğitim ücreti: 4000 TL + TİFALDİ test çantası ücreti: 1500 TL)

    

*Bu ücrete kurs materyali, TİFALDİ test çantası ve sertifika dahildir.

*  TİFALDİ kurs programı bir tam gün (cumartesi), teorik ve katılımcı uygulamalı olarak ve aynı gün sertifikaların alınabileceği şekilde güncellenmiştir. Bu nedenle daha önceki kurslarda istenen kayıtlar yerine kurs günü uygulama yapmanız isteneceği için katılımcı sayıları 12 kişi ile sınırlı tutulmuştur.

 

Kurs süresince maske takmanız istenecektir

 

Katılımcı listeleri belirlendikten sonra kursa gelmeden önce kurs materyalleri PDF dosyası olarak e-posta adreslerinize yollanacak, kurs bitiminde sertifikalarınız ile birlikte TİFALDİ test çantası da size verilecektir.

 

** Eğitime kesin kayıt için derneğe isim yazdırıldıktan sonra 1.000TL ön ödeme yapıp, ödemenin yapıldığının mutlaka telefon veya e-posta ile derneğe iletilmesi  gerekmektedir. Kayıtların kapanma tarihi: 07.01.2023

 

*** Yönetim Kurulu kararı ile  eğitim için isim yazdırıldıktan sonra ön ödemelerini yapan katılımcılarımız eğitime katılamama durumunu eğitim  gününden en az 10 gün önce haber vermesi gerekmektedir. Eğitime 10 günden az bir süre kala eğitime gelinemeyeceği bilgisi verildiğinde yapılan ön ödemenin iadesi yapılmayacaktır. 

>