• Mali ve Adli İşler Sorumlusu
   5 Ağustos, Adana doğumlu olan Çiğdem Aydın, Paksoy Kız Lisesinin ardından Çukurova Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünü tamamladı. Citibank, TURK A.Ş., Yuropet ve Saygın OSGB gibi kurumlarda yirmi yılı aşkın deneyimi bulunan Aydın, Mayıs 2019’da Türk Psikologlar Derneği Mali ve Adli İşler Sorumlusu olarak atandı.
  • İdari Sorumlu
   17 Mart, Ordu doğumlu olan Ülkü Hülya Cörüt, Türk Ticaret Bankasının muhtelif şube ve bölge müdürlüklerinde bankacı olarak faaliyet gösterdi. Ekim 2001’den itibaren Türk Psikologlar Derneği İstanbul Şubesi nezdinde idari sorumlu olarak görev yapıyor.
  • İdari Asistan
   18 Şubat doğumlu olan Özlem Öztaş, Ocak 2010’dan itibaren Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi nezdinde idari sorumlu olarak görev yapıyor.
  • İdari Asistan
   25 Temmuz, Ankara doğumlu olan Melike Oral, Reha Alemdaroğlu Anadolu Lisesinin ardından lisans öğrenimini Gazi Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladı. Uzaltaş İnşaat ve İşaret Adam Akademi’de görev alan ve Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi bünyesinde afet ve insani yardım yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan Oral, Mayıs 2019’dan itibaren Türk Psikologlar Derneği Genel Merkezi nezdinde idari asistan olarak görev yapıyor.
  • İdari Asistan
   2 Ocak, Zlatograd doğumlu olan Sezen Tunca, Ekim 2018’den itibaren Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi nezdinde idari asistan olarak görev yapıyor.