TİFALDİ Uygulama Eğitimi
Kodu: #138

Eğitmen: Prof. Dr. Ayşe Gül GÜVEN

Şube: GENEL MERKEZ

Adres: Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi Nilüfer Dernekler Yerleşkesi, Konak Mh. Seçkin Sk. No:23/1 Beşevler Kapalı Pazar Alanı Altı Nilüfer/Bursa Tel: 0312 425 67 65 – 0553 1976026

2.000 TL
Bu eğitim 15/01/2022 tarihine başlayacaktır.

İçeriği: Basımı 2010 yılında yapılan, geçerli, güvenilir ve özgün bir test olan TİFALDİ Testinin Alıcı Dil Kelime Alt Testi ve İfade Edici Dil Kelime Alt Testinin uygulanmasını öğretmektir. Kurs 1 tam gün teorik ve uygulama eğitimini içermektedir.

Kursun Hedefleri: Testin kullanım kurallarını -yönerge, ham puan toplamını bulmak ve standart puan ve yaş eşdeğer düzeyinin nasıl bulunduğunu- öğrenmek. Her iki alt testi hatasız olarak uygulama becerisini kazanmak.

Hedeflenen Katılımcılar ve Ön Koşullar: TİFALDİ Alıcı ve İfade Edici Dil Kelime Alt Testleri uygulayıcı eğitimine psikolog (son sınıf öğrencileri dahil), odyolog (son sınıf öğrencileri dahil), psikolojik danışman, dil ve konuşma terapistleri (son sınıf öğrencileri dahil), odyoloji ve konuşma bozuklukları uzmanları, özel eğitim uzmanları, çocuk gelişimi uzmanları ve çocukla çalışan ölçme ve değerlendirmeyle ilgilenen uzmanlar katılabilir. 

Eğitim Ücret Bilgisi

Üye olan katılımcılara eğitim  bedeli 1000 TL

Üye olmayan katılımcılara eğitim bedeli 2000 TL

Tifaldi çanta bedeli 472 TL

Fiyatlara  KDV dahil edilmiştir.

*  TİFALDİ kurs programı bir tam gün (cumartesi), teorik ve katılımcı uygulamalı olarak ve aynı gün sertifikaların alınabileceği şekilde güncellenmiştir. Bu nedenle daha önceki kurslarda istenen kayıtlar yerine kurs günü uygulama yapmanız isteneceği için katılımcı sayıları 10 kişi ile sınırlı tutulmuştur.

Kursa katılım için en az çift doz aşı olma ya da güncel PCR testi zorunludur ve kurs günü HES kodunuz da sorulacaktır.

Katılımcı listeleri belirlendikten sonra kursa gelmeden önce kurs materyalleri PDF dosyası olarak e-posta adreslerinize yollanacak, kurs bitiminde sertifikalarınız ile birlikte ücreti mukabilinde TİFALDİ test çantası da size verilecektir.

** Eğitime kesin kayıt için hasan.ekinci@psikolog.org.tr e-posta adresine ön kayıt yaptırıldıktan sonra eğitim bedeli tarafınıza mail yoluyla iletilen banka hesabına yatırılmalıdır. Ödeme işleminden sonra dekont aynı e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. Kayıtların kapanma tarihi: 10 Ocak 2022

 *** Yönetim Kurulu kararı ile  eğitim için isim yazdırıldıktan sonra ödemelerini yapan katılımcılarımız eğitime katılamama durumunu eğitim  gününden en az 7gün önce haber vermesi gerekmektedir. Eğitime 7 günden az bir süre kala eğitime gelinemeyeceği bilgisi verildiğinde yapılan ödemenin iadesi yapılmayacaktır. 

**** TİFALDİ test çantası bedeli ücrete dahil değildir.

Not ve Anımsatmalar

Kayıt yaptırıp mücbir sebep olmaksızın eğitime katılmaktan vazgeçen kişilere eğitim bedeli iade edilmez.

Üyelik aidat borcu bulunmayan üyeler, eğitim hizmetinden %50 oranında indirimli bedelle yararlanabilmektedir. Üye giriş bilgilerinizi anımsamıyorsanız ya da üyelik kaydınızın sisteme aktarımı henüz tamamlanmamışsa bağlı bulunduğunuz dernek teşkilatından (genel merkez ya da kayıtlı olduğunuz şubeden) aidat borcunuz bulunmadığına dair güncel üyelik belgesi alarak indirimli kayıt yaptırabilirsiniz.

xls Kayıt ve ödeme için hasan.ekinci@psikolog.org.tr adresine e-posta atabilirsiniz. Online satış mevcut değildir.

>