• 2018 - 2020 - Denetim Kurulu
  • Denetleme Kurulu Başkanı
   1967, Isparta doğumlu. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra lisansüstü eğitimlerini Ankara Üniversitesinde klinik psikoloji alanında tamamladı. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Teşvik Ödülü’nü, 2013 yılında Ankara Üniversitesi Bilim Ödülü’nü aldı. 1992-2004 yılları arasında Türk Psikologlar Derneğinde aralıklarla yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. Halen Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü Klinik Psikoloji Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.
  • Denetleme Kurulu Üyesi
   1965, İstanbul doğumlu. Psikoloji lisans derecesini İstanbul Üniversitesinden 1985 yılında alan Özer Eryılmaz, işletme yönetimi alanındaki yüksek lisans derecesini aynı üniversiteden aldı. 1986-2000 yılları arasında özel sektörde sanayi ve medya şirketlerinde orta ve üst düzey yönetici olarak görev alan Özer Eryılmaz, 2000 yılından bu yana İzmir'deki özel bir aile danışma merkezinde psikolog olarak çalışmaktadır. Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi nezdinde başkanlık, Genel Merkez nezdinde yönetim ve denetim kurulu üyeliği görevleri yürütmüştür.
  • Denetleme Kurulu Üyesi
   1962, Salihli doğumlu. Psikoloji lisans ve klinik psikoloji yüksek lisans derecelerini Ege Üniversitesinden aldı. Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi yönetim kurulları ve komisyonlarında muhtelif görevler üstlenen ve 1987-2000 yılları arasında MEB bünyesinde rehber öğretmen olarak görev yapan Öziş, 2000 yılından bu yana işitme ve konuşma engellilere hizmet veren rehabilitasyon merkezinde yönetici olarak çalışmaktadır.