TEMATİK ALGI TESTİ EĞİTİMİ (TAT)
Kodu: #227

Eğitmen: Songül BOZKURT

Şube: İSTANBUL

Adres: Online Eğitim

4.720 TL
Bu eğitim 04/03/2023 tarihine başlayacaktır.

TEMATİK ALGI TESTİ EĞİTİMİ (TAT)

Eğitimci: Dr. Songül Bozkurt ve Dr. Nursen Oral Eğitimin İçeriği:

 Testin geliştirilme süreci ve amacı,

 Test materyalinin tanıtılması (TAT kartları ve içeriklerinin incelenmesi)

 Testin Uygulanması-Yönergesi

 TAT yorumundaki farklı yaklaşımların incelenmesi

 TAT’nin yorumlanması / Tüm hikayelerde odaklanılması gereken noktalar

 Hastalıklara göre TAT testi bulgularının değerlendirilmesi

 Sonuçların Raporlaştırılması

Hedeflenen Katılımcılar ve Ön Koşullar: Psikoloji Lisans mezunu olmak,Psikoloji lisans son sınıf öğrencisi olmak, psikopatoloji bilgisine sahip olmak, uygulama alanında çalışıyor olmak(tercihen)

Süre: 32 SAAT- toplam 4 gün

Tarih ve Saati: 4,5-18,19 MART 2023 09,30-18,00 (4 gün)

Kontenjan: 20 kişi Verilecek

Belge: Sertifika Eğitim

Ücreti: TPD üyeleri için: 2,360 TL (KDV dahil )

Üye olmayan: 4,720 TL (KDV dahil )

 

Not ve Anımsatmalar

Eğitimler için kayıt gerçekleştirilmiş ancak iptal talebi olan durumlar için aşağıda belirtilen koşullarda iptaller gerçekleştirilebilmektedir.

 Eğitimin son 10 gün ile eğitim sürecinde katılımcıdan kaynaklı ‘’ eğitim iptal durumunda’’ eğitimin tam ücretinden %40 kesinti uygulanır.

 Sağlık durumu nedeniyle oluşan iptal durumlarında Devlet Hastanesinden son 10 gün içerisinde alınmış, sağlık durumunu ve istirahat süresini açıklayan heyet raporu geçerli sayılmaktadır.

 Eğitim iptal koşulları Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmektedir Üyelik aidat borcu bulunmayan üyeler, eğitim hizmetinden %50 oranında indirimli bedelle yararlanabilmektedir. Üye giriş bilgilerinizi anımsamıyorsanız ya da üyelik kaydınızın sisteme aktarımı henüz tamamlanmamışsa bağlı bulunduğunuz dernek teşkilatından (genel merkez ya da kayıtlı olduğunuz şubeden) aidat borcunuz bulunmadığına dair güncel üyelik belgesi alarak indirimli kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt ve ödeme için Ülkü Hülya Cörüt’e 0554 892 59 68 veya 0536 481 06 50 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Para yatırılmadan önce ön kayıt yapılması zorunludur. Aksi halde kayıt işlemi kabul edilmemektedir.

Yeri: EĞİTİM ONLİNE OLARAK YAPILACAKTIR.

Türk Psikologlar Derneği İstanbul Şube – Halaskargazi cad. mürüvvet apt. no:165 kat:2 d:2 şişliİstanbul (şişli Etfal otobüs durağı yanı Kuveyt türk bankası üst katı)

>