TİFALDİ Uygulama Eğitimi
Kodu: #155

Eğitmen: Prof. Dr. Ayşe Gül GÜVEN

Şube: BURSA

Adres: Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi Nilüfer Dernekler Yerleşkesi, Konak Mh. Seçkin Sk. No:23/1 Beşevler Kapalı Pazar Alanı Altı Nilüfer/Bursa Tel: 0542 564 19 42

1.320 TL
Bu eğitim 14/05/2022 tarihine başlayacaktır.

TİFALDİ Türkçe İfade Edici ve Alıcı Dil Kelime Testi Uygulama Eğitimi

 

Eğitimci: Prof. Dr. Ayşe Gül Güven 

 

İçeriği: Basımı 2010 yılında yapılan, geçerli, güvenilir ve özgün bir test olan TİFALDİ Testinin Alıcı Dil Kelime Alt Testi ve İfade Edici Dil Kelime Alt Testinin uygulanmasını öğretmektir. Kurs 1 tam gün teorik ve uygulama eğitimini içermektedir. 

Kursun Hedefleri: Testin kullanım kurallarını -yönerge, ham puan toplamını bulmak ve standart puan ve yaş eşdeğer düzeyinin nasıl bulunduğunu- öğrenmek. Her iki alt testi hatasız olarak uygulama becerisini kazanmak.

Hedeflenen Katılımcılar ve Ön Koşullar: TİFALDİ Alıcı ve İfade Edici Dil Kelime Alt Testleri uygulayıcı eğitimine psikolog (son sınıf öğrencileri dahil), odyolog (son sınıf öğrencileri dahil), psikolojik danışman, dil ve konuşma terapistleri (son sınıf öğrencileri dahil), odyoloji ve konuşma bozuklukları uzmanları, özel eğitim uzmanları, çocuk gelişimi uzmanları ve çocukla çalışan ölçme ve değerlendirmeyle ilgilenen uzmanlar katılabilir.  

Süre: 10 Saat

Tarihi: 14. Mayıs.2022 Cumartesi

Saat: 09.00-19.00

Kontenjan: 8 ya da10 kişi 

Verilecek Belge:  Sertifika

Yeri: Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi

Adres: Nilüfer Dernekler Yerleşkesi, Konak Mh. Seçkin Sk. No:23/1 Beşevler Kapalı Pazar Alanı Altı Nilüfer/Bursa

Tel: 0542 564 19 42

Ücret: Dernek üyesi Psikologlar için KDV dahil = 1320 TL

     Psikolog olmayan katılımcılar için KDV dahil  = 2167 TL  

     Bu ücrete kurs materyali, TİFALDİ test çantası, sertifika ve ara ikramlar dahildir.

 

Ödeme İçin Hesap No:  

Hesap Sahibi (Alıcı): Türk Psikologlar Derneği İktisadi İşletmesi Bursa Şubesi
Banka: QNB Finansbank A.Ş.
IBAN: TR43 0011 1000 0000 0081 7504 61

 

*  TİFALDİ kurs programı bir tam gün (cumartesi), teorik ve katılımcı uygulamalı olarak ve aynı gün sertifikaların alınabileceği şekilde güncellenmiştir. Bu nedenle daha önceki kurslarda istenen kayıtlar yerine kurs günü uygulama yapmanız isteneceği için katılımcı sayıları 10 kişi ile sınırlı tutulmuştur.

 

Kursa katılım için en az çift doz aşınızın olması ve kurs süresince maske takmanız da istenecektir.

 

Katılımcı listeleri belirlendikten sonra kursa gelmeden önce kurs materyalleri PDF dosyası olarak e-posta adreslerinize yollanacak, kurs bitiminde sertifikalarınız ile birlikte TİFALDİ test çantası da size verilecektir.

 

** Eğitime kesin kayıt için bursa@psikolog.org.tr e-posta adresine ön kayıt yaptırıldıktan sonra eğitim bedeli tarafınıza mail yoluyla iletilen banka hesabına yatırılmalıdır. Ödeme işleminden sonra dekontun aynı e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. Kayıtların kapanma tarihi: 05.05.2022


*** Yönetim Kurulu kararı ile  eğitim için isim yazdırıldıktan sonra ön ödemelerini yapan katılımcılarımız eğitime katılamama durumunu eğitim  gününden en az 7 gün önce haber vermesi gerekmektedir. Eğitime 7 günden az bir süre kala eğitime gelinemeyeceği bilgisi verildiğinde yapılan ö demenin iadesi yapılmayacaktır.

>