Çocuk Değerlendirme Paketi Eğitimi

0%
*Bu yazı tahmini 3 dakika 25 saniye okuma süresine sahiptir.

 ÇOCUK DEĞERLENDİRME PAKETİ EĞİTİMİ

İçeriği: Sağlıklı bir çocuğun gelişiminin izlenmesi ve çocuğun gelişimindeki normalden sapmaların tanımlanmasına yönelik bilgi, beceri ve yeteneğin geliştirilmesi. Bu amaçları gerçekleştirebilmek için uygun değerlendirme araçlarını kullanarak güvenilir değerlendirmelerin yapılması. Risk altındaki çocukları erken dönemde tanıyıp, değerlendirme ve müdahaleye yönelik rapor yazılması. Eğitimde yer alan testler/ölçekler:  Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Peabody Resim Kelime Tanıma Testi, Resim Çizme Testleri, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygu Durumu Ölçekleri

Kursun Hedefleri: Uygulama, değerlendirme ve rapor yazmada yeterli olma.

Hedeflenen Katılımcılar ve Ön Koşullar: Psikoloji lisans mezunu olmak, çocuklarla çalışıyor olmak ve TPD üyesi olmak.

Süre: 32 saat (16 saat teorik 8 saat uygulama 8 saat supervizyon)

Tarihi ve Saati :18-19-20 Aralık

Kontenjan: 15 kişi

Verilecek Belge: Sertifika: Verilecek uygulama ödevlerini hazırlayıp supervizyon ve sınava katılanlara sertifika, ödev teslim etmeyip supervizyona katılmayanlar için katılım belgesi verilecektir.

Yeri: Türk Psikologlar Derneği: Nilüfer Belediyesi Dernekler Yerleşkesi Konak Mh. Seçkin sk. No:21  12 Numaralı Ofis Beşevler/Nilüfer -BURSA

Ücret:  800 artı  18 KDV 

Üye olmayanlar için ücret: 1600  artı 18 KDV

Materyal: Eğitim sırasında belli olacaktır.

Not: İçerikte söz edilen test/ölçeklerin ederleri (90 TL) kursiyerlere aittir.

Kayıt için: Ayşegül GÜNEY Tel: 0532 735 43 14

E-mail: bursa@psikolog.org.tr

Ödeme Yapılacak Hesap Bilgileri:

1.    Kayıt yaptıracakların e-mail yoluyla TC kimlik numarası, telefon numarası, yazışma adresi, çalıştığı kurum ve ödeme şeklini bildirmeleri gerekmektedir.(Bireysel-Kurumsal)

2.    Kursa kesin kayıt için 200 TL kaparo yatırması gerekmektedir

3.    Kurs ücretleri kurumları tarafından karşılanacaklar ise Kurumların ödeme koşullarına göre gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

4.    Kurs ücretleri çalıştığı kurumlar tarafından ödenecek katılımcıların, kurumlarından detaylı bilgi alarak müracaat etmeleri, bir belge gerekiyorsa bunu öncelikle bildirmeleri gerekmektedir. Elden ödeme alınmayacaktır. Tüm ödemelerin banka hesabına yatırılması gerekmektedir.

5.    Kurslar TPD iktisadi işletmesi tarafından açıldığı için KDV’siz ödeme alınmayacaktır.

Hesap numarası

 

IBAN TR 47 0006 7010 0000 0092 1636 08 numaralı Yapı kredi Bankası Setbaşı  Şubesi Türk Psikologlar Derneği İktisadi İşletmesi Bursa Şubesi hesabına yatırmaları gerekmektedir.

 

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.
>