19. Ulusal Psikoloji Kongresi Duyurusu

19. Ulusal Psikoloji Kongresinin 'Barış ve Psikoloji' teması ile TPD İzmir Şube ev sahipliğinde 5-6-7 Eylül 2016 tarihlerinde...

0%
*Bu yazı tahmini 1 dakika 20 saniye okuma süresine sahiptir.

 Değerli üyeler,


19. Ulusal Psikoloji Kongresinin 'Barış ve Psikoloji' teması ile TPD İzmir Şube ev sahipliğinde 5-6-7 Eylül 2016 tarihlerinde, İzmir Tepekule Kongre Merkezinde yapılacağını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Mekan değişikliği yapıldığı için kongre tarihlerinde yaşanan küçük değişikliği anlayışla karşılamanızı umuyoruz.

Yenilenmiş kongre websitesi en kısa zamanda açılacak ve yeninden bildiri özeti kabulüne başlayacaktır. Bu tarihe kadar bildiri özetini göndermiş kişilerin yeninden gönderimde bulunmasına gerek yoktur. Son bildiri gönderim tarihi 30 Nisan 2016 olarak yeniden düzenlenmiştir. Websitesi açıldığında da hızlıca duyuru yapılacaktır. 

Kongre sekreteryasının yeni e-posta adresi 
19ulusalpsikoloji@gmail.com olararak belirlenmiştir. Kongreyle ilgili tüm yazışmaları bu adresten takip etmek mümkün olacaktır. Kongreyle ilgili daha önceki yazışmasına yanıt alamamış kişilerden bu adrese yeniden yazmalarını rica ediyoruz.
 
Saygılarımızla,
 
19. Ulusal Psikoloji Kongresi Düzenleme Kurulu Adına

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.