21. Ulusal Psikoloji Kongresi

21. Ulusal Psikoloji Kongremiz Türk Psikologlar Derneği ve Doğuş Üniversitesi işbirliğinde 13 - 16 Ekim 2022 tarihleri arasında Doğuş Üniversitesi Çengelköy yerleşkesinde düzenlenecektir.

0%
*Bu yazı tahmini 1 dakika 23 saniye okuma süresine sahiptir.

KONGRE BAŞKANININ MESAJI

Değerli Psikoloji Bilim İnsanları,

Sizleri Türk Psikologlar Derneği ve Doğuş Üniversitesi tarafından 13-16 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 21. Ulusal Psikoloji Kongresi’ne (21. UPK) davet etmekten onur duymaktayız.

Pandemi sonrasında düzenlenen ilk ulusal kongre olması nedeniyle, bu etkinliğe yüksek sayıda katılımın gerçekleşeceğini tahmin etmek hiç de zor değil. 21. UPK değerli bilim insanlarının alandaki en yeni gelişme ve çalışmaları sunacağı bir bilimsel etkinlik olacaktır.

"UPK ANTİK PSİŞEDEN BİLİŞSEL SİNİRBİLİME"  temasıyla ilan edilen kongremizde bilişsel psikoloji, gelişim psikolojisi, sosyal psikoloji, klinik psikoloji, endüstri ve örgüt psikolojisi gibi temel ve uygulamalı alanlar ile psikoloji ve beyni ilişkilendiren nöropsikoloji ve bilişsel nörobilim alanlarında konferans, sözlü bildirim, poster bildirisi ve paneller yer alacaktır.

Kongremizde buluşmak dileğiyle…

Kongre Başkanı
Psk. Dr. Barkan ESKİİLİ

Detaylar ve kayıt için buraya tıklayınız.

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.
>