Dernek Faaliyetlerinin Uzaktan Yürütülmesi

6 Nisan 2020 tarihine dek dernek faaliyetlerinin uzaktan yürütülmesine karar verilmiştir.

0%
*Bu yazı tahmini 1 dakika 28 saniye okuma süresine sahiptir.

11.03.2020 tarihinde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından pandemi olarak tanımlanan korona virüsü (COVID-19) salgını nedeniyle genel merkez ve şubelerimizde alınan önlemlerin genişletilmesine karar verilmiştir.

16 - 20 Mart 2020 haftasında genel merkez ofisinin mesaisi saat 16.00’da sona erecektir. 21 Mart (dâhil) - 6 Nisan (hariç) 2020 tarihleri arasında ise genel merkez ve şube ofislerimiz kapalı tutulacak; bu tarihler arasında salı ve cuma günleri 13.00-17.00 saatleri aralığında posta ve kurye alım/teslimi gerçekleştirilecektir. Tüm personelimiz uzaktan çalışma ile destek sunmaya devam edeceğinden e-posta yoluyla haberleşme sağlanabileceğini anımsatmak isteriz. Bu minvalde genel merkez ofisinin sabit telefon hattına erişim olmayacağı; ancak mobil telefon hatlarına erişim sağlanabileceği hatırda bulundurulmalıdır.

Kurumumuzdan temin edilmekte olan her nevi materyal, kitap vb. ürünler salı ve cuma günleri kargoya teslim edilebileceğinden herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi için azami özen gösterilecektir. 

Anılan tarihlerde düzenlenmesi planlanan tüm toplantı, eğitim, buluşma, seminer vb. etkinlikler ileriki bir tarihte düzenlenmek üzere ertelenmiştir. Sağlıklı günlere!

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.
>